wrzesień 2008

Najblizsza konferencja Project LINK odbędzie się 23-24 października, 2008 w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Yorku.

W dniach 9-16 września 2008 r. odbyła sie w Zakopanem-Kościelisku w Domu Wczasowym "Siwarna" Trzydziesta Siódma Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Zastosowań Matematyki.
Następna konferencja odbędzie się w tym samym miejscu, w dniach 8-15 września, 2009 roku (przyjazd 7 września).
Instytut Matematyki PAN organizuje Szkołę Zastosowań Matematyki: Risk Theory and Related Topics.
Piotr Kębłowski, Michał Majsterek i Aleksander Welfe uczestniczyli w Econometric Society European Meeting (ESEM) wygłaszając referat pt. "Price-Wage System with Taxation: I(1) and I(2) Analysis".

Sześćdziesiąty czwarty European Meeting of the Econometric Society oraz dwudziesty czwarty Annual Congress of the European Economic Association odbędą sie od 23 do 27 sierpnia 2009 r. w Barcelonie. Termin zgloszeń referatów upływa 15 lutego 2009 r. W sprawach związanych z konferencją można kontaktować sie z orgaizatorami: info.eea-esem09@barcelonagse.eu.